Svět podlah

Vítejte ve světě podlah, na stránkách, které nabízejí podlahová řešení pro všechny vaše projekty, od rekonstrukce bytu po stavbu sportovní haly.

Svět podlah je jediné místo, na kterém najdete pohromadě všechno důležité, co potřebujete z oblasti podlah a jejich řešení. Věděli jste, že dnes již existuje laminát vhodný pro použití v koupelně? Že alergici se nemusejí vzdávat koberců? Že stará podlaha z linolea by mohla klidně přijít na kompost a po nějaké době by se kompletně rozložila? A věděli jste, že kromě imitace dřeva a dlažby lze pořídit i laminát se vzhledem vyčiněné kůže?

Personál na všech prodejnách Supellex, které jsou zastřešeny pod stránkou Svět podlah, ví tohle všechno a ještě něco navíc. Jsou schopni zde poradit i se skutečným podlahovým oříškem a proto vás společně s nimi zveme na cestu světem krytin, od masivního přírodního dřeva, přes vinylové povrchy z PVC až po dlaždice všech barev a velikostí. Firma Supellex je na trhu už od roku 2004 a za tu dobu si stihla nejen vybudovat jedinečné postavení mezi podlahovými centry v České republice a otevřít celkem 5 poboček, ale také navázat důležité kontakty ve všech odvětvích týkajících se podlah a jejich pokládky. Proto zde najdete komplexní servis.

Při koupi podlahy je potřeba zvážit mnohem větší množství faktorů, než si možná myslíte. Materiál, funkčnost, velikost a barva jednotlivých dílců, je toho opravdu hodně. Ne všechny materiály se hodí do všech místností, dřevo rozhodně nepatří do koupelny a PVC krytina se zase nedoporučuje k použití s podlahovým topením. Navíc je podlaha hned po stěnách největší plochou v každém pokoji a je potřeba soustředit se na to, jak různé volby opticky promění místnost. V množství možností se dá poměrně snadno zamotat a ztratit, proto je vždycky příjemné najít někoho, kdo vám ochotně se vším poradí.

Od představy až k hotovému bydlení

A protože víme, že nejde jen o to vybrat si správnou podlahovou krytinu, ale také o realizaci projektu, nekončí nabídka našich služeb u výběru. Na pobočkách si můžete zdarma domluvit konzultaci s odborníkem, který vám pomůže navrhnout optimální řešení a může si všimnout i drobných chyb v plánu, které laik jen tak neobjeví. Zároveň vám díky množství vzorků na místě ukáže a vysvětlí rozdíly mezi jednotlivými krytinami přímo z první ruky. Je samozřejmě lepší prohlédnout si nejprve v klidu domova typy podlah a něco málo si o nich zjistit, není ale nejmenší problém přijít do centra a nechat si předvést škálu možností až přímo na místě.

Podlaha není všechno, co je potřeba si zařídit. Zařídíte u nás i další nezbytnosti – od speciálních podložek proti hluku či vlhkosti, přes doporučení na toho nejlepšího podlaháře ve vašem okolí až po čisticí prostředky na údržbu vaší nové podlahy. Ty kvalitní totiž vydrží opravdu dlouho a tak je potřeba se o ně náležitě postarat. Nebojte se ale, v sortimentu naleznete i podlahy, které s minimálním úsilím z vaší strany budou vypadat neustále skvěle.

Typy podlah

Laminátové podlahy

Laminát je extrémně variabilní, cenově dostupný a velmi nenáročný. Jedná se o několikavrstvé podlahy s možností plovoucí pokládky, které si již zvolilo tisíce zákazníků. Inovace v technologiích výroby přináší i zajímavé novinky, které jsou dnes už odolné i vůči vlhkosti. Laminátové podlahy mohou za výhodnou cenu svým vzhledem nahradit dřevo a hodí se i pro pokládku s podlahovým topením.
Prohlédněte si naši nabídku laminátových podlah...

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou měkké, tiché a příjemné na došlap. Vzhledem mohou zdařile imitovat dřevo či dlaždice a prodávají se v lepené variantě, nebo jako krytina k plovoucí pokládce. Lepená varianta navíc dobře snáší i vlhkost, takže se hodí i pro použití do kuchyně nebo koupelny. Vinylové podlahy jsou z tvrzeného polyvinylchloridu, což zajišťuje vysokou odolnost vůči poškození.
Prohlédněte si naši nabídku vinylových podlah...

Dřevěné podlahy

Dřevo je letitá klasika mezi podlahovými krytinami, neznamená to ovšem, že by se jednalo o nějak zastaralou variantu. Přírodní pocit ze dřeva a jeho vůni prostě nelze jen tak nahradit, ačkoli vzhled lze imitovat velmi zdařile. Dřevo totiž „dýchá“ a tak reguluje prostředí v interiéru. Navíc se jedná o opravdu dlouhodobou investici, protože dřevo lze renovovat a užívat si tak jeho služeb dlouhé desítky let.
Prohlédněte si naši nabídku dřevěných podlah...

Koberce

Koberce prodávané na metráž či po kusech se stále těší mezi zákazníky velké oblibě. Výběr vzorů a barev dnes dosahuje takové šíře, že rozhodování mezi nimi může zabrat i hodiny času. Koberce přinášejí do interiéru útulnou atmosféru a obzvlášť se hodí tam, kde chceme chodit bosky. Díky různým zátěžovým třídám lze dnes velmi dobře vybrat koberec vhodný i do frekventovaných míst jako jsou chodby, který ani častým používáním jen tak snadno neprošlapete.
Prohlédněte si naši nabídku koberců...

Linoleum

Linoleum je krytina ze 100% přírodního materiálu, která je ekologicky tak šetrná, že se po nějaké době kompletně rozloží. Zároveň má příjemné vlastnosti a díky svému složení také přirozeně brání množení mikroorganismů, ocení ho tedy zákazníci s vysokými hygienickými nároky. Na rozdíl od svých předchůdců je moderní linoleum vyráběné v množství přitažlivých barev a vzorů.
Prohlédněte si naši nabídku přírodního linolea...

PVC podlahy

PVC podlahy jsou materiálově téměř totožné z vinylem, prodávají se ale v měkkých rolích určených k lepení. Hodí se tedy tam, kde doma nechcete mít příliš mnoho viditelných spár a můžete díky PVC vytvořit celistvou plochu.
Prohlédněte si naši nabídku PVC podlah...

To pravé pro malé i veliké zákazníky

Nemyslete si, že jsme zaměřeni jen na stavby rodinných domků či podlahy v bytových interiérech. Řešení s námi bez problému najdou i ti, kteří se chystají na mnohem větší nebo komplikovanější projekty, od kanceláří, přes školy a školky až po průmyslové prostory. Nemůžete nás zaskočit ani sebevětším projektem, připraveni jsme na všechno, co se ve světě podlah může přihodit. V sortimentu máme i zátěžové třídy, které vydrží každodenní pobíhání desítek párů nohou. Platí to ale také naopak! Líbí se vám vzhled krytiny, která se tradičně používá spíš v průmyslovém prostředí, a rádi byste ji použili u sebe v kuchyni k dosažení moderního minimalistického vzhledu? Navrhneme vám ideální řešení na míru.

Neváhejte se obrátit přímo na naše odborníky a zavolejte do podlahového centra nebo se rovnou přijeďte podívat na místo, kde podlahám skutečně rozumí.

Kontaktujte nás

Svět podlah - Supellex

Supellex - svět podlah, s.r.o.
Kaštanová - Centrum bydlení a designu
Kaštanová 125a
620 00 BRNO
IČO: 25596551
Společnost zapsaná v OR u KS v Brně - spisová značka 36981 C.

Kontakty

Pobočka Brno
Pobočka Praha – Karlín
Pobočka Praha – Letňany
Pobočka Ostrava
Pobočka Plzeň
Pobočka Velká Bíteš